Kalendář akcí

Červenec, srpen

O letních prázdninách bude jako každoročně provoz knihovny přerušen. Těšit se na Vaši návštěvu budu v úterý 5. září opět v čase 17 - 18:30.

Duben, květen 2017

V úterý 11. dubna si děti obarvily vajíčka pomocí mramorových barev a také si vyrobily mechanickou papírovou hračku - kuřátko líhnoucí se z vajíčka. 

9. května proběhlo prohlížení alb s fotografiemi z historie Podlesí, kdy se knihovna naplnila lidmi a u kávy zavzpomínali na "staré časy". Podvečer se vyvedl a měl zatím nejvyšší účast.

Kouzelnická show

V úterý 24. ledna dvě podleské děti, které do knihovny dochází (Šárka Kuklová a Jakub Pustějovský), si pro vás připravily "Kouzelnickou show". Show se moc povedla a věřím, že u nás v knihovně nebyla naposledy.  

Rok 2017

Doposud každých čtrnáct dní byla připravená "akce pro děti", kdy jste mohli se svými ratolestmi do knihovny dorazit a vyrobit si záložku do knihy, zahrát deskové hry, zúčastnit se soutěže na téma ČERTI a VÁNOCE či vyrobit papírové vločky. Letos to ale bude jinak. Po zkušenostech, kdy je pochopitelné, že někdy nevyjde do knihovny na danou akci dorazit, budou k dispozici činnosti pro děti každé úterý. Na výběr budou omalovánky, vystřihovánky, hry, soutěže a mnoho dalšího. Dvě podleské děti, které do knihovny dochází (Šárka Kuklová a Jakub Pustějovský) si pro vás v úterý 24. ledna připraví "Kouzelnickou show", na kterou vás tímto srdečně zvu.

Rok 2016 - již proběhlo

4. října - Den otevřených dveří

18. října - Výroba záložek do knih

1. listopadu - Deskové hry

15. listopadu - Deskové hry, hra Jméno, město, zvíře, věc,  Zahájení soutěže - nakresli obrázek nebo vymysli a napiš pohádku či básničku na téma ČERTI, odměna jistá pro každého, 29. listopadu bude vylosován výherce

29. listopadu - Odevzdání prací a vyhlášení výsledků soutěže (ČERTI), Soutěž na téma Vánoce - vyhlášení výsledků bude 13. prosince, Soutěž - vymysli co nejvíce slov z určitých písmen (dozvíš se až na místě)Soutěž - vymysli co nejvíce slov z určitých písmen (dozvíš se až na místě)

13. prosince - Odevzdání prací a vyhlášení výsledků soutěže (VÁNOCE), výroba papírových vloček

27. prosince - ZAVŘENO

3. ledna - Zkus najít v co nejvíce knihách slovo "život"